خانه > آخرین اخبار > انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

انجمن اولیا و مربیان منظر همکاری خانه و مدرسه در تعلیم و تربیت دانش آموزان است. خانه و مدرسه دو نهاد تربیتی به شمار می آیند که در صدر عوامل تاثیرگذار بر روند رشد و تکامل رفتار آینده سازان جامعه قرار دارند. اولیا به عنوان صاحبان اصلی سرمایه های اندیشمند دارای حق اظهار نظر، نظارت و در برخی موارد دارای حق دخالت در مسایل آموزشی و پرورشی هستند.

بی تردید نقش انجمن اولیا و مربیان در برنامه ریزی منسجم و فراهم ساختن بستر مشارکت فعالانه ی اولیا و مربیان در زمینه های مختلف می تواند این کانون را از یک نقش غیرپویا و رویکردی صرفا مالی و مادی به سمت نهادی پویا، اثرگذار و برنامه ریز در مسیر مشارکت پذیری در ابعاد مختلف عاطفی، فرهنگی، آموزشی و معنوی و اقتصادی تبدیل نماید.

 با توجه به اهمیت وجود انجمن اولیا و مربیان برای بالا بردن آگاهی خانواده ها و تقویت مشارکت آنها, روز دوشنبه مورخ ۹۶/۷/۱۷ از اولیا گرامی دانش آموزان دعوت به عمل آمد تا در جلسه انتخابات انجمن اولیا و مربیان شرکت نمایند. در این جلسه مدیریت محترم دبستان ضمن تشکر از حضور اولیا گرامی به صحبت در مورد اهمیت انجمن و برنامه های دبستان پرداختند. سپس اولیایی که قصد کاندید شدن را داشتند به معرفی خود به حضار پرداختند و در نهایت مراسم رای گیری انجمن اولیا و مربیان برگزار شد.

افراد منتخب به ترتیب آرا ماخوذه اولیا محترم حاضر در جلسه انتخابات انجمن اولیا و مربیان:

۱- سرکار خانم احمدخانی                         ۲- سرکار خانم چالاکی                    ۳- سرکار خانم هاشم خانلو

۴- سرکار خانم میری رامشه                      ۵- سرکار خانم پورقاسم

اعضای علی البدل:

۱-جناب آقای سعادت                               ۲- سرکار خانم سعادت                    ۳- سرکار خانم کریم پور

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *